web analytics

OPINIE

NAJLEPSZY FOTOGRAF ROKU 2024

Fotograf ślubny Wrocław - Michał Słomiński

Na pytanie:
„Czy zależy mi na opiniach klientów?” Odpowiadam krótko:


Opinia na mój temat jak i moich zdjęć oraz stylu, jakości mojej pracy jest dla mnie szalenie ważna. Dziękuję wszystkim tym, którzy skorzystali z moich usług i się nie zawiedli. Poniżej znajdziecie kilka komentarzy moich klientów na temat naszej współpracy jak i efekcie końcowym. Poświęćcie trochę czasu i poczytajcie to, co sądzą o mnie ci, którzy już skorzystali z moich usług to wspaniałe podziękowania dla fotografa.

Olga & Alessandro.

★★★★★ Fotografo eccezionale e persona simpaticissima. Con noi è riuscito ad ottenere foto stupende nonostante le condizioni meteo fossero non ottimali.
Consigliamo Michał a tutte le coppie che cercano un fotografo di alto livello.

Niesamowity fotograf i zabawna osoba. Z nami udało mu się zdobyć niesamowite zdjęcia pomimo warunków pogodowych.
Polecamy Michał dla wszystkich par, które szukają wysokiej rangi fotografa.


Patrycja i Michał

★★★★★ Michał to profesjonalista w każdym znaczeniu tego słowa. Ma oryginalne pomysły, robi przepiękne zdjęcia i , co również bardzo ważne, potrafi stworzyć przyjemną, luźną atmosferę w tych ważnych momentach. Jego profesjonalizm i poczucie humoru sprawiają, że współpraca z nim to czysta przyjemność. Skomponowany przez niego album zachwyca wszystkich bez wyjątku, nawet tych mało wrażliwych na piękno fotografii. Z całego serca polecamy Michała wszystkim narzeczonym. Jeszcze raz dziękujemy!


Marta i Michał

★★★★★ Michał w moim odczuciu to mieszanka pełnego profesjonalizmu, dobrego poczucia humoru, świetnych pomysłów na niesamowite kadry oraz fakt poświęcenia uwagi każdemu detalowi. Potrafi świetnie wtopić się w tłum gości weselnych, przez co niejednokrotnie przeglądając zdjęcia zastanawialiśmy się kiedy zrobił dane zdjęcie bo przecież nie widzieliśmy go w tym czasie. Zawsze wie kiedy i gdzie należy się pojawić by maksymalnie wykorzystać potencjał danej chwili oraz oświetlenie. Dziękuję i chylę czoła mistrzowskiemu wykonaniu. Polecam wszystkim przyszłym parom młodym!


Joanna & Martin

★★★★★ My wife and I found after seeing his work on Facebook. We met with him in person and he showed us a small portfolio of his work and gave us details about his service.

We were so impressed that we stopped looking at other photographers and immediately chose Michał to be our wedding photographer.
He was absolutely great on the day, making everyone feel relaxed and comfortable, telling jokes and getting amazing pictures.

I can’t recommend him more highly! The album he produced for us is honestly the greatest wedding album I’ve ever seen… He even made me look good haha!
Michał even travelled back with us to our home in Scotland so that we could have some wedding pictures taken there too.

Not only is he a great photographer but he is also a really wonderful guy… I now consider him a friend.


K&J

★★★★★ Nous avons embauché Michal lors de notre mariage franco-polonais et ce fut un plaisir de travailler avec lui. Nous avons particulièrement apprécie ses capacités d’écoute, son professionnalisme, son aisance avec nos invités internationaux et la qualité de ses photos. Il a su se trouver toujours dans l’endroit où il fallait être pour immortaliser les moments, les poses et les gestes les plus mémorables, tout en restant discret. Nous le recommandons fortement.


Dorota i Kamil

★★★★★ Dokonując wyboru fotografa zachwyciła nas oryginalność i niestandardowość Twoich zdjęć. Już wtedy dało się zauważyć, że fotografie Twojego autorstwa kryją w sobie pełen profesjonalizm, dużą pomysłowość, spontaniczność, zachowując jednocześnie żywe emocje, momenty radości i wzruszenia. Dziś z uśmiechem na twarzy możemy powiedzieć, że efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania! Zarówno zdjęcia reportażowe jak i sesja w plenerze wzbudziły wielkie zainteresowanie i zyskały ogromne uznanie w oczach naszej rodziny, przyjaciół i znajomych. Gdybyśmy jednym słowem mieli opisać wynik Twojej pracy, powiedzielibyśmy: MAJSTERSZTYK! Jeśli zapytano by nas o rekomendacje dobrego fotografa, odpowiedzielibyśmy: Fotograf ślubny MICHAŁ SŁOMIŃSKI!


Iza i Mark

★★★★★ MARK: Michal was very friendly and put everyone at ease on the day, we hardly noticed he was there. We were really impressed with how the pictures turned out and thought the final album was well worth the money, would highly recommend. Polecany fotograf ślubny Wrocław.

★★★★★ Iza: Michał sprawił, że ten fantastyczny i specjalny dla nas dzień możemy przeżywać zawsze kiedy otwieramy jego przepięknie wykonany album. Zachowywał się bardzo profesjonalnie, nie był dostrzegalny ani przez nas ani przez gości, za to uchwycił wszystko, czego się innym nie udało. Ciepły, przyjacielski i przygotowany na każdą okazje. Pozytywny i uśmiechnięty, co sprawia, że wszyscy dookoła tez się śmieją. Dziękujemy Ci Michał! Będziemy Cię polecać każdemu zainteresowanemu!!


Magdalena i Bernd

★★★★★ BERND: Ielen lieben Dank für die wunderbaren Fotos! Ihre freundliche Art und die energische weise, die Leute zu motivieren, um aus Ihnen das allerbeste rauszuholen und im Foto sichtbar zu machen, einfach wunderbar! Weiter so!

★★★★★ MAGDA: Miło, sympatycznie i profesjonalnie. W tym całkiem chaotycznym dla nas czasie (bo przecież nikt nie mówi ze organizacja wesela to przyjemność) Pan Fotograf był chyba najmniej skomplikowana osoba, z którą mieliśmy do czynienia. Zaakceptował wszystkie nasze pomysły, pstryknął zdjęcia i zrobił czarujący album. Na miejscu był na czas i skakał wkoło nas jak prawdziwy paparazzi! Dziękujemy! Michał to najlepszy fotograf w Polsce !!!


Patrycja i Michał

★★★★★ Michał to profesjonalista w każdym znaczeniu tego słowa. Ma oryginalne pomysły, robi przepiękne zdjęcia i co również bardzo ważne, potrafi stworzyć przyjemną, luźną atmosferę w tych ważnych momentach. Jego profesjonalizm i poczucie humoru sprawiają, że współpraca z nim to czysta przyjemność. Skomponowany przez niego album ślubny zachwyca wszystkich bez wyjątku, nawet tych mało wrażliwych na piękno fotografii. Z całego serca polecamy Michała wszystkim narzeczonym. Jeszcze raz dziękujemy! Fotograf ślubny opinie.


Ewa i Piotr

★★★★★ Michał jeszcze raz chcielibyśmy bardzo podziękować za piękne zdjęcia ślubne. Szukając fotografa na nasz ślub oczekiwaliśmy tego, by była to osoba, dla której pasją jest robienie zdjęć. Zależało nam przede wszystkim na tym, by zdjęcia ślubne były oryginalne i naturalne, by były w nich zawarte emocje. Michał przerósł nasze oczekiwania. To artysta fotografik. Zdjęcia wyszły przepięknie. Uważamy, ze Michał ma prawdziwy talent i widać, ze pasja jest dla niego robienie zdjęć. Poza tym jest bardzo kontaktową i pozytywną osobą, przez co współpraca z nim to sama przyjemność. W trakcie przygotowań, ceremonii ślubnej i wesela “wtopił” się w grono gości weselnych, oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Był prawie niezauważalny dzięki czemu nikt nie czuł się skrępowany, co widać na zdjęciach, które są niesamowicie naturalne. Z kolei podczas sesji plenerowej wytworzył świetną atmosferę, czego efektem są oryginalne, niepowtarzalne zdjęcia ślubne. Polecamy każdemu, kto ceni sobie profesjonalizm i chce mieć piękną pamiątkę ślubną, bądź chce uwiecznić inne ważne momenty w życiu w postaci niepowtarzalnych zdjęć. Piękne sesje plenerowe i ciekawe miejsca na sesję plenerową koło Wrocławia. Dla nas to najlepsze zdjęcia ślubne. Pozytywne opinie.


Magdalena i Mateusz

★★★★★ Bardzo dziękujemy za tak wspaniałe fotografie najważniejszego dnia w naszym życiu. Bardzo miło wspominamy współpracę. Michał potrafi być bardzo dyskretny podczas ceremonii i zabawy weselnej, a jednocześnie nie umknie mu żaden ważny szczegół. Sesja w Pradze to zupełnie inna historia i również niezapomniana przygoda. Pozdrawiamy serdecznie.


Kasia i Jacek

★★★★★ W tak ważnym dniu liczy się każda chwila, każdy moment wart jest zapamiętania. Aby to właściwie zrobić należy mieć odpowiedniego Fotografa. Trochę szalonego, z poczuciem humoru i głową pełną pomysłów, ale i dyskretnego, działającego z ukrycia, takiego, który kocha to co lubi i to właśnie sprawia, że swoją pracę wykonuje GENIALNIE !!!


Ania i Manuel

★★★★★ Michał, na wstępie chcielibyśmy Ci jeszcze raz serdecznie podziękować za przepiękne zdjęcia jakie wykonałeś w czasie naszego ślubu, wesela i sesji. To był ślub naszych marzeń, który dzięki Tobie pozostanie na zawsze w naszych wspomnieniach i albumie, który każdy ogląda z zachwytem. Dziękujemy za to, że byłeś z nami !!!


Edyta i Łukasz

★★★★★ W tym najpiękniejszym dniu naszego życia towarzyszył nam Michał, który aparatem uchwycił wszystkie najważniejsze, najpiękniejsze, najbardziej wzruszające chwile w dniu ślubu. W czasie trwania sesji plenerowej było mnóstwo śmiechu i bardzo mile upłynął nam czas, zdjęcia wyszły naturalnie, wręcz bajecznie. Album który otrzymaliśmy zachwycił nie tylko nas, ale i naszych Rodziców oraz gości weselnych. Jest tam co oglądać i budzi się przy tym wiele miłych wspomnień. Pokrótce w kilku słowach: z całego serca i szczerze polecamy współpracę z Michałem , każdy kto się na nią zdecyduje będzie bardzo zadowolony. Piękne zdjęcia ślubne, to najważniejsza pamiątka w życiu.


Iza i Sławek

★★★★★ Współpraca z Michałem to czysta przyjemność . Jest on osobą energiczną, komunikatywną, pomysłową, z dużym poczuciem humoru. Potrafi rozładować napięcie. Dzięki niemu nasze zdjęcia są wyjątkowe, nasycone radością i miłymi wspomnieniami z tamtego najważniejszego dla nas dnia. GORĄCO I SZCZERZE POLECAMY !!!


Ola i Bartek

★★★★★ Gorąco polecamy współpracę z Michałem – Ciężko się nie powtarzać w dobrych opiniach o nim, ale spróbujemy J W dniu Waszego ślubu daje z siebie naprawdę wszystko, żeby uwiecznić dla Was jak najlepiej i jak najwięcej wspomnień. Niewidoczny, kiedy taki ma być, rozbawia i rozluźnia atmosferę kiedy jest taka potrzeba. Współpracuje się z nim niezwykle łatwo, potrafi doskonale uchwycić emocje i najważniejsze chwile. Efektem są setki naprawdę dobrych zdjęć i album, który opowiada historię Naszego Ślubu. Album jest z najwyższej półki, świetny jakościowo, zdjęcia ułożone są tak, że współgrają ze sobą i łączą się w całość. W dniu swojego ślubu nie zmienilibyśmy nic a na pewno nie fotografa! Polecamy!


Wioleta i Marcin

★★★★★ Michał potrafi uchwycić niepowtarzalne chwile tego wyjątkowego dnia. Efektem pracy jest album, który na pewno będzie piękną pamiątką na długie lata. Gorąco polecamy współpracę z Michałem, pozytywna energia i poczucie humoru gwarantowane!! Dziękujemy za zdjęcia, miłą atmosferę i pozdrawiamy serdecznie.


Kaya i Marek

★★★★★ Jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJEMY za cudowne i piękne zdjęcia ślubne. Nie ma dnia żebyśmy nie oglądali fotek i za każdym razem budzi się w nas wiele emocji związanych z weselem. Największe wrażenie robią zdjęcia z pleneru – są niesamowite! Jesteśmy na nich tacy piękni, jacy chcemy być dla siebie przez całe wspólne życie! Ta piękna fotograficzna pamiątka będzie cieszyć nas przez lata, bo przedstawia wszystkie emocjonujące i ważne dla nas chwile. W kilku bajtach Michał zmieścił uczucia, niezwykłość chwili i czar, które tak utrwalone nigdy nie znikną. Współpraca z Michałem to sama przyjemność, gdyż zaraża on swoim optymizmem i uśmiechem, który nie znika z jego twarzy. My zdecydowaliśmy się, bo widzieliśmy zdjęcia naszych przyjaciół i już wtedy wiedzieliśmy, że nasz wybór może być tylko jeden. Jeśli liczycie na indywidualne podejście, szczery zapał i kosmiczne pomysły to nie wahajcie się ani przez chwilę… Jeśli lubicie ludzi z pasją, którzy wkładają całe serce w swoją pracę.


Estera i Paweł

★★★★★ Fotograf na nasz ślub musiał być sprawdzony. Kiedy dostaliśmy namiary na Michała i obejrzeliśmy jego album, szybko się zdecydowaliśmy. Jak się okazało, był to świetny wybór. Michał robi nie tylko wspaniałe zdjęcia – co widać choćby na stronie. To także bardzo sympatyczny facet, który pomagał nam w tym wyjątkowym dla nas dniu. W końcu na ślubnym kobiercu staje się pierwszy raz i pewnych rzeczy po prostu się nie wie. Wtedy zawsze mogliśmy liczyć na podpowiedzi Michała. Jednak co najważniejsze – z pełnym profesjonalizmem przygotował dla nas kilka tysięcy zdjęć oraz bardzo gustowny album. Szczerze polecamy! Polecany fotograf ślubny.


Dziękuję za zaufanie i miłe chwile z Wami spędzone.


Bardzo chętnie dowiem się więcej o Twoim nadchodzącym dniu.

Stwórzmy razem coś pięknego.

NAPISZ DO MNIE
Oceń tą stronę