web analytics

Przy piąteczku mam dobre wiadomości: zostałem nagrodzony. Przez Was. W Gazecie Wrocławskiej. Mimo, że to nie pierwsza taka nagroda, to jednak gwarantuje ogrom wzruszenia! I emocji, bo one towarzyszyły mi do końca…

Najlepszy fotograf na ślub i wesele we Wrocławiu. Michal SŁomiński.

Mistrzowskie starcie, czyli Najlepszy fotograf ślubny roku 2023

Plebiscyt Mistrzowie Ślubu i Wesela organizuje Gazeta Wrocławska, chcąc docenić tych najlepszych w branży weselnej na Dolnym Śląsku. Przy okazji to też świetna wskazówka dla pary, która szuka najsolidniejszych nazwisk w regionie.

W plebiscycie znajdziecie takie kategorie jak: Fryzura, Makijaż, Tort czy Obrączki i biżuteria. A do tego oczywiście Fotograf ślubny, w której zwyciężyłem dzięki Waszym głosom! Do samego końca nie byłem pewny wygranej, ale mamy to! Dlatego chciałbym bardzo podziękować za Wasze wsparcie. Szczególnie doceniam zaangażowanie pana Wojciecha, który wysłał sporo smsów. Serdeczne pozdrowienia – także dla pieska pana Wojciecha, uroczego Montany.

Wszystkich nagrodzonych znajdziecie tutaj: „Mistrzowie Ślubu i Wesela 2023”

A ja tymczasem przebieram nogami na zbliżający się drugi — ogólnopolski etap sezon nowy sezon ślubny. To kolejna okazja do zrobienia kolejnych, wartych docenienia zdjęć!

Oceń tą stronę