web analytics

Opowiadam historie fotografiami.

Fotograf ślubny Wrocław - Michał Słomiński

Michał Słomiński

Jestem marzycielem, mistykiem i entuzjastą. Uczę się na ludziach, zainspirowany ich niezwykłością, jak i na naturze, która jest dla mnie niekończącym się źródłem piękna. Moja droga życiowa, jak i zainteresowania, doprowadziły mnie do wyjątkowego zawodu – jestem fotografem, opowiadającym historie rzeczywiste i wyimaginowane. Przemierzam świat, wcielając w życie moje wizje, zainspirowany pięknem otaczającego mnie świata.

Historia Mojej Pasji

Sztuka zawsze była obecna w moim życiu. Przed tym, zanim stałem się fotografem, eksplorowałem inne dziedziny, takie jak muzyka (wówczas hip-hop płynął we mnie) i street art. Jednak czułem, że czegoś mi brakuje. Przyszedł czas na zmianę, na odkrycie nowych dróg, dlatego postanowiłem zająć się fotografią.

Bez namysłu zakupiłem aparat i zacząłem uwieczniać wszystko i wszystkich wokół mnie. I tak właśnie pozostało do dzisiaj. Teraz jednak, za moją marką, kryje się wiele lat doświadczenia, prób i emocji. Nie mam formalnego wykształcenia fotograficznego, ale jestem przekonany, że mam coś jeszcze cenniejszego – wrażliwość na sztukę i ludzi. To właśnie ta wrażliwość sprawia, że moje zdjęcia przyciągają uwagę i zdobywają piękne i pozytywne opinie.

Od lat towarzyszę przepięknym pannom młodym w ich wyjątkowych dniach, dostarczając im niezapomniane wspomnienia. Wielokrotnie słyszałem, że moje zdjęcia sprawiają, że czują się piękniejsze i pewniejsze siebie. To dla mnie niezwykłe doświadczenie, które wzbogaca moją pasję jeszcze bardziej.

Nieustannie rozwijam swoje umiejętności, uczestnicząc w różnych szkoleniach i warsztatach prowadzonych przez takich mistrzów jak Jerry Ghionis, Yervant i wielu innych najlepszych na świecie. Moje zdjęcia są efektem połączenia wszystkiego, co najlepsze w fotografii, dzięki czemu osiągam wyjątkowe efekty.

Teraz, kiedy piszę do Ciebie, czuję, że mogę stworzyć coś niesamowitego. Jestem przekonany, że mój styl fotografii i wyczucie artystyczne pozwolą uwiecznić wszystkie magiczne momenty Twojego ślubu w najpiękniejszy sposób. Będzie mi niezmiernie miło towarzyszyć Ci w tym wyjątkowym dniu i zapewnić, że Twoje wspomnienia będą pełne piękna i emocji.

Zapraszam Cię do poznania mojej historii i wspólnego stworzenia niezapomnianych wspomnień z Twojego ślubu.

Najlepszy fotograf ślubny i weselny Wrocław - Michał Słomiński.

Nagrody i wyróżnienia od 2013 – 2023

Raz na jakiś czas moja fotografia ślubna zostaje zgłaszane do różnych plebiscytów. Godnym uwagi jest fakt, że często robią to moi klienci i znajomi, co jest jeszcze milsze.

1. 2013/14 – Najlepsze zdjęcia ślubne na Dolnym Śląsku 2013/14 r.

2. 2014/15 – Najlepszy fotograf ślubny roku GW 2014/15 r.

3. 2015/16 – World Wedding Traveller Award 2016/17 r.

4. 2016/17 — Dyplom dla najlepszego fotografa roku — Gazeta Wrocławska.

5. 2017/18 – Najlepszy fotograf Dolny Śląsk 2017/18 r. wg. ZankYouPl.

6. 2018/19 – Najlepszy Fotograf ślubny w 2018/19 r. – Zankyou ZIWA.

7. 2019/20 – Najlepszy fotograf ślubny Wrocław roku 2019/20 r. – Zankyou.

8. 2020/21 – Certyfikat Partnera Honorowego 2020/21 r. – Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych.

9. 2022/23 – Najlepszy fotograf ślubny we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku Mistrzowie ślubu i wesela 2023

10. 2023 – Najlepszy fotograf ślubny w Polsce Mistrzowie ślubu i wesela 2023

Polecany i najlepszy fotograf na wesele.
Najlepszy fotograf Wrocław - Fotograf polecany na ślub i wesele. Dyplom i certyfikat.

Instagram

Fotografia ślubna Michał Słomiński na Instagramie - Fotograf ślubny Wrocław.