web analytics

Międzynarodowy ślub cywilny – Zamek Książ

Monika & David – Międzynarodowy ślub i wesele na zamku Książ.

Wczoraj, dzięki firmie Ślubna Pracownia, miałem przyjemność fotografować wspaniały – międzynarodowy ślub cywilny i wesele na Zamku Książ. To był pełen wrażeń i emocji dzień, który z pewnością Was zainteresuje.

Monika & David – To wspaniała Młoda Para, to wyjątkowy luz i przepiękna ceremonia. To wspaniałe przemówienia i piękna sesja w plenerze tego samego dnia, ze względu na fakt iż Zamek Książ, to wyjątkowe miejsce.

Pozdrowienia i podziękowania za współpracę z ekipą KaMERaLoWE.

Dziękuję kochani za miły dzień.

Miły dlatego, że po raz kolejny poznałem mnóstwo wspaniałych i miłych ludzi. Poza tym, dlatego, że uwielbiam Zamek Książ, który skrywa bardzo wiele ciekawych miejsc i dzięki temu jestem w stanie zrobić mnóstwo pięknych zdjęć. A międzynarodowy ślub cywilny lubię, za ich nieprzewidywalność ponieważ każdy obcokrajowiec, wprowadza wyjątkową atmosferę i wyjątkowy klimat. Już niebawem kolejne śluby i kolejne – wyjątkowe zdjęcia. Bądźcie czujni i zaglądajcie do mnie częściej. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie.

Oto maleńka zapowiedź:

Przygotowania Pana Młodego odbyły się w hotelu przy zamku, w pięknym pokoju. Zaś przygotowania Panny Młodej w oddalonym o kilka kilometrów hotelu Maria w Wałbrzychu. A to dlatego, by Młoda Para nie spotkała się aż do samej ceremonii, która była zaplanowana w Sali Maksymiliana w Zamku Książ.

Dwukondygnacyjna złota Sala Maksymiliana, to perła Zamku Książ, to najlepiej zachowana na Śląsku barokowa, pałacowa sala reprezentacyjna. Nad wspaniałym wnętrzem tej sali pracowali między innymi Świdnicki architekt Hammerschmidt, sztukator Ramellini, rzeźbiarz Schenk i marmoryzator Provisore. Gości każdego wydarzenia z pewnością zachwycą kominki z czarnego, włoskiego marmuru bogato zdobione rzeźbami mitologicznych postaci oraz wazonami z orłem w koronie. Niesamowitą scenerię tworzy również gra świateł, rozproszonych przez lustra wiszące nad kominkami.

Oceń tą stronę